معرفی بخش‌های وب‌سایت مهام گستر

معرفی بخش‌های وب‌سایت مهام گستر

در حال حاضر وب‌سایت مهام گستر، در جهت ارائه خدمات مرتبط با برنامه‌نویسی تحت وب و برنامه‌نویسی‌ اپلیکیشن موبایل می‌باشد، که در منوی اصلی آن صفحات خانه، نمونه، سفارش، گالری، اخبار، آنالیز، درباره و تماس در دسترس قرار دارد.
تب خانه در وب‌سایت مهام گستر شما را به صفحه اصلی که در آن توضیحات خلاصه و جامع سایت ارجاع می‌دهد.
در تب نمونه که بخشی از نمونه‌کار‌های مجموعه که در زمینه طراحی و پیاده سازی انواع سایت، وب‌اپلیکیشن، پرتال سازمانی، سیستم‌های فروشگاهی، رزو، حسابداری، هتل، املاک و انواع دیگر پروژه‌های استارت‌آپی می‌باشد و با کسب اجازه از کارفرمایان محترم در این بخش قرار داده شده است.
در ادامه معرفی وب‌سایت، و از طریق تب سفارش، علاقه‌مندانی که قصد همکاری با این مجموعه را دارند می‌توانند از طریق ثبت سفارش و با ارسال فرم شرایط خود را اعلام نمایند تا با آن‌ها تماس گرفته شود.
در بخش گالری، تمامی عکس‌هایی که توسط مجموعه مهام گستر در شبکه‌های اجتماعی و دیگر صفحات وب به اشتراک گذاشته شده، جهت آرشیو قرار گرفته است.
بخش اخبار هم که از تب آن در دسترس است به مجموعه مهام گستر و اخبار پیرامون می‌پردازد و به صورت متناوب و اساس موضوعات مرتبط به‌روز‌رسانی می گردد.
مهام آنالیز که به بررسی کلی و فنی وب‌سایت‌های فعال در وب فارسی می‌پردازد و یکی از بخش‌های فعال در مجموعه مهام گستر است که به صورت روزانه آپدیت می‌گردد از تب آنالیز در تمامی صفحات در دسترس است.
تب درباره که در بالای صفحه در دسترس است، خلاصه عبارت درباره مجموعه مهام گستر است که در آن هدف کلی و همچنین به معرفی اعضای مجموعه مهام گستر پرداخته است.
تب تماس جهت ارتباط با مهام گستر و معرفی راه‌های ارتباطی مختلف با این مجموعه است، از این تب می‌توانید جهت دریافت شماره‌ تماس، فکس و آدرس مجموعه استفاده نمایید، و همچنین آدرس شبکه‌های اجتماعی مهام گستر در این صفحه قرار دارد.

۲۱ مرداد، ۱۴۰۰